V soboto je bila še zadnja reševalna akcija na Cerkniškem jezeru. Začelo se je že zjutraj, ko smo reševali v Kotlu. Še nismo dobro končali, smo se žeje preselili reševati v Česlenco. Poudariti je treba, da se je rešilo ogromno mladih ščuk, šlajnov in krapov. Zopet so nam pomagali naši mladinci, ki si zaslužijo vse pohvale. Z delom smo končali pozno popoldne in kljub garanju ter zmatranosti šli domov ponosni in veseli, saj smo opravili odlično delo. Fantje so si zaslužili en velik poklon in KAPO DOL.
ŠE ENA USPEŠNA IN ZELO NAPORNA REŠEVALNA SOBOTA
Objavljeno v
V soboto je bila še zadnja reševalna akcija na Cerkniškem jezeru. Začelo se je že zjutraj, ko smo reševali v Kotlu. Še nismo dobro končali, smo se žeje preselili reševati v Česlenco. Poudariti je treba, da se je rešilo ogromno mladih ščuk, šlajnov in krapov. Zopet so nam pomagali naši mladinci, ki si zaslužijo vse […]













